61 2 785 785

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
60.6
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm
Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm

Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm

szt.
Kod produktu:

BY-000787

Producent: Elanco
60,60 zł
super cena
Zyskujesz 60 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Dla psiaków, które często borykają się z pasożytami zewnętrznymi doskonałym rozwiązaniem w sezonie wiosenno-letnim jest obroża przeciwpchelna. Produkt firmy Bayer nie tylko skutecznie zwalcza kleszcze i pchły, ale chroni przed ich nawrotem. Obroża przeznaczona jest dla średniej wielkości psiaków.

Działanie substancji aktywnych, którymi nasączony jest produkt, rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jego założenia. Ich przeciwpasożytnicze działanie utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale. Należy zdejmować ją jedynie podczas kąpieli, a gdy sierść psiaka wyschnie - założyć ponownie. Działanie obroży jest niezwykle skuteczne. W pojedynczych przypadkach podczas jej noszenia możliwe jest złapanie przez pupila kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża zawiera:
Propoksur 3,02 g
Flumetryna 0,68 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl