61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
49.99
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm
Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm

Bayer Obroża kiltix dla średnich psów - 53 cm

szt.
Kod produktu:

BY-000787

Producent: Bayer
49,99 zł
super cena
Zyskujesz 49 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Dla psiaków, które często borykają się z pasożytami zewnętrznymi doskonałym rozwiązaniem w sezonie wiosenno-letnim jest obroża przeciwpchelna. Produkt firmy Bayer nie tylko skutecznie zwalcza kleszcze i pchły, ale chroni przed ich nawrotem. Obroża przeznaczona jest dla średniej wielkości psiaków.

Działanie substancji aktywnych, którymi nasączony jest produkt, rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jego założenia. Ich przeciwpasożytnicze działanie utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale. Należy zdejmować ją jedynie podczas kąpieli, a gdy sierść psiaka wyschnie - założyć ponownie. Działanie obroży jest niezwykle skuteczne. W pojedynczych przypadkach podczas jej noszenia możliwe jest złapanie przez pupila kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża zawiera:
Propoksur 3,02 g
Flumetryna 0,68 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl