61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
42.9
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 35 cm
Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 35 cm

Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 35 cm

szt.
Kod produktu:

BY-008103

Producent: Bayer
42,90 zł
super cena
Zyskujesz 42 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Jeśli Twój pupil boryka się z problemem "niechcianych gości", obroża przeciwpchelna dla psów Kiltix marki Bayer to doskonałe rozwiązanie. Produkt skutecznie zwalcza kleszcze i pchły oraz chroni przed nawrotem pasożytów. Dedykowana jest małym psom.

Obroża przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego. Działanie substancji aktywnych rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jej założenia i utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale - należy zdejmować ją wyłącznie podczas kąpieli. Można ją założyć ponownie, gdy sierść zwierzaka wyschnie. W pojedynczych przypadkach w czasie noszenia obroży możliwa jest inwazja kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża o masie 12,5 g zawiera:
Propoksur 1,25 g
Flumetryna 0,28 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl