61 2 785 785

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
52.72
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 38 cm
Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 38 cm

Bayer Obroża kiltix dla małych psów - 38 cm

szt.
Kod produktu:

BY-008103

Producent: Elanco
52,72 zł
super cena
Zyskujesz 52 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Jeśli Twój pupil boryka się z problemem "niechcianych gości", obroża przeciwpchelna dla psów Kiltix marki Bayer to doskonałe rozwiązanie. Produkt skutecznie zwalcza kleszcze i pchły oraz chroni przed nawrotem pasożytów. Dedykowana jest małym psom.

Obroża przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego. Działanie substancji aktywnych rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jej założenia i utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale - należy zdejmować ją wyłącznie podczas kąpieli. Można ją założyć ponownie, gdy sierść zwierzaka wyschnie. W pojedynczych przypadkach w czasie noszenia obroży możliwa jest inwazja kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża o masie 12,5 g zawiera:
Propoksur 1,25 g
Flumetryna 0,28 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl