61 2 785 785

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
64.27
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm
Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm

Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm

szt.
Kod produktu:

BY-000770

Producent: Elanco
64,27 zł
super cena
Zyskujesz 64 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

W sezonie wiosenno-letnim nie trudno o inwazję pcheł czy kleszczy u Twojego pupila. Rozwiązaniem, które pomoże uchronić go przed "niechcianymi gośćmi" jest skuteczna obroża przeciwpchelna. Taki niewątpliwie jest produkt firmy Bayer. Obroża Kiltix nie tylko skutecznie zwalcza kleszcze i pchły, ale także chroni pupila przed ich nawrotem. Prezentowany model przeznaczony jest dla dużych psów.

Obroża przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego. Działanie substancji aktywnych, którymi nasączony jest produkt, rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jego założenia. Ochrona, jaką zapewniają, utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale. Należy zdejmować ją jedynie podczas kąpieli, a gdy sierść ulubieńca wyschnie - założyć ponownie. Dzięki temu produkt zapewnia stałą i pełną ochronę przed pasożytami. W pojedynczych przypadkach podczas jej noszenia możliwe jest złapanie przez pupila kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża zawiera:
Propoksur 4,5 g
Flumetryna 1,013 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl