61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
54.99
PLN
in_stock
Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm
Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm

Bayer Obroża kiltix dla dużych psów - 70 cm

szt.
Kod produktu:

BY-000770

Producent: Bayer
54,99 zł
super cena
Zyskujesz 54 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

W sezonie wiosenno-letnim nie trudno o inwazję pcheł czy kleszczy u Twojego pupila. Rozwiązaniem, które pomoże uchronić go przed "niechcianymi gośćmi" jest skuteczna obroża przeciwpchelna. Taki niewątpliwie jest produkt firmy Bayer. Obroża Kiltix nie tylko skutecznie zwalcza kleszcze i pchły, ale także chroni pupila przed ich nawrotem. Prezentowany model przeznaczony jest dla dużych psów.

Obroża przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego. Działanie substancji aktywnych, którymi nasączony jest produkt, rozpoczyna się w ciągu pierwszej doby od jego założenia. Ochrona, jaką zapewniają, utrzymuje się przez sześć miesięcy. Obroża przeciwpchelna Kiltix powinna być noszona stale. Należy zdejmować ją jedynie podczas kąpieli, a gdy sierść ulubieńca wyschnie - założyć ponownie. Dzięki temu produkt zapewnia stałą i pełną ochronę przed pasożytami. W pojedynczych przypadkach podczas jej noszenia możliwe jest złapanie przez pupila kleszczy, jednak odpadają one najpóźniej po trzech dniach bez ssania krwi.

 

SUBSTANCJE AKTYWNE:

1 obroża zawiera:
Propoksur 4,5 g
Flumetryna 1,013 g

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl