61 2 785 785

Program lojalnościowy

Obroża na pchły i kleszcze
113.2
PLN
in_stock
Bayer Foresto obroża dla psa powyżej 8 kg - długość 70 cm
Bayer Foresto obroża dla psa powyżej 8 kg - długość 70 cm

Bayer Foresto obroża dla psa powyżej 8 kg - długość 70 cm

szt.
Kod produktu:

BY-908462

Producent: Foresto
113,20 zł
super cena
Zyskujesz 113 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

Bayer Foresto obroża dla psa powyżej 8 kg - długość 70 cm

 

 

Data ważności: 05.2025 r. 

produkt pochodzi z najnowszej partii produkcji

 

Szukasz skutecznej ochrony przed pasożytami skórnymi dla Twojego ulubieńca? Obroża przeciwpchelna Foresto firmy Bayer to doskonałe rozwiązanie! Produkt skutecznie zwalcza i chroni zwierzaki przed pasożytami skórnymi. Można go stosować zarówno u psów, jak i u kotów.

Obroża chroni pupila przed pchłami przez cały sezon. Jej działanie jest skutecznie również w przypadku larw, nimf i dorosłych osobników kleszczy. Obroża przeciwpchelna jest komfortowa dla zwierzęcia, wodoodporna i bezzapachowa. Produkt ma kolor szary.

 

Zapewnia skuteczną ochronę przez 8 miesięcy, eliminując konieczność podawania preparatów doustnych lub spot-on.

Można stosować u szczeniąt od 7 tygodnia życia

✅ Skutecznie eliminuje pchły i kleszcze przy kontakcie ze skórą zwierzęcia, zapobiegając ukąszeniom.

✅ Ochrona trwająca aż do 8 miesięcy.

✅ Prosta w użyciu, bezzapachowa i wodoodporna

Data ważności: 05.2025 r.

Produkt pochodzi z najnowszej partii produkcji.

Nasza firma znajduje się w wykazie podmiotów prowadzących internetową sprzedaż detaliczną OTC Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Obroża Foresto® działa poprzez wykorzystanie dwóch składników czynnych zawartych w specjalnej matrycy polimerowej. Te składniki rozprzestrzeniają się z miejsca kontaktu na całą powierzchnię skóry psa.

Imidakloprid, znany ze skuteczności w zwalczaniu pcheł, stanowi główny składnik obroży. Flumetryna, skutecznie eliminująca i odstraszająca kleszcze, działa synergicznie z imidaklopridem, zapewniając podwójną ochronę przed pchłami i kleszczami. To unikalne połączenie składników, które nie występuje w żadnym innym produkcie.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f

Sklep internetowy Shoper.pl