61 2 785 785

Program lojalnościowy

O firmie

 

 

 


Drogi miłośniku zwierząt,

 

Jest nam niezmiernie miło, że odwiedziłeś nasz sklep internetowy!
Naszym priorytetem jest dbanie o zdrowie i szczęście Twojego pupila.

 

Witaj, cieszymy się, że złożyłeś zamówienie w sklepie internetowym NaszeZoo.pl. Wsparłeś w ten sposób polską firmę, która jest obecna na rynku od kilku lat i została założona w naszym kraju. Jesteśmy „stąd” – większość z nas pochodzi z Wielkopolski i mieszka w Poznaniu lub jego okolicach. Zatrudniamy w tym momencie około 100 osób, które tworzą zgrany zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Dzielimy natomiast jedno – ogromne zaangażowanie w sprawy związane z życiem domowych pupili.

W naszym zespole znajdują się technicy weterynarii, wolontariusze schronisk dla zwierząt, osoby zajmujące się zwierzętami na co dzień. Traktujemy naszą pracę jak powołanie, bo wierzymy, że tylko w ten sposób możemy wykonywać ją dobrze. Wspieramy tych, którzy aktywnie pomagają zwierzętom w potrzebie. Sprawdź, jak to robimy na http://fundacjanaszezoo.pl/ oraz https://dlaschroniska.pl/.

Znajdziesz u nas szeroki asortyment i atrakcyjne artykuły dla psów i kotów od karmy aż po legowiska i produkty do pielęgnacji. Posiadacze małych gryzoni, ptaków i innych zwierząt również znajdą coś dla siebie. Posiadamy przystępne ceny na rynku wśród internetowych sklepów zoologicznych.

Dzięki temu, że kupujesz w naszym sklepie poświęcasz więcej czasu swojemu pupilowi. Pozbywasz się również wysiłku związanego z wnoszeniem towaru. Dokładamy wszelkich starań aby zakupione przez Ciebie produkty znalazły się jak najszybciej w Twoim domu. Czekasz na nie tylko 3 dni!

Zdjęcia i opisy produktów pomogą odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące naszego asortymentu. Dzięki naszej wyszukiwarce szybko znajdziesz to co cię interesuje. Jeżeli jednak chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej nasi wykwalifikowani pracownicy i jednocześnie pasjonaci zwierząt chętnie Tobie doradzą.

Kiedy zakupiony, nieuszkodzony produkt postanowisz zwrócić, w naszym sklepie masz na to aż 30 dni od dnia złożenia oferty.

Każdego dnia poszerzamy asortyment oraz ulepszamy stronę internetową, aby zapewnić Tobie komfort wyboru i zakupu produktów.

Dodatkowo posiadamy dla Ciebie trzy specjalne rabaty: program lojalnościowy, rabaty dla hodowców oraz rabaty dla schronisk i fundacji, które sprawią, że zakupy staną się jeszcze przyjemniejsze.

Dla nas wszystkie zwierzęta zasługują na godne i długie życie. Za tą potrzebą powstała nasza fundacja, której główną misją jest pomaganie bezdomnym i skrzywdzonym przez ludzi psom oraz kotom. Więcej informacji znajdziesz na stronie fundacji:

http://fundacjanaszezoo.pl/

 

Sklep internetowy Shoper.pl