61 2 785 785

Program lojalnościowy

Dla zachowania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierzęcia nie wystarczy odpowiednie żywienie. Niekiedy karma nie jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych substancji i minerałów. Psom, zwłaszcza tym aktywnym, polecamy witaminy dla psa, które pomogą odpowiednio zbilansować dietę.  

W naszym sklepie dostępne są suplementy dla psa odpowiadające na różne potrzeby zwierzęcia. Proponujemy preparaty na bazie czosnku, które wspomagają odporność organizmu oraz zmniejszają ryzyko wystąpienia pasożytów zewnętrznych. Dla psów wykazujących zapotrzebowanie na witaminy i mikroelementy przygotowaliśmy Cafortan marki Trixie. To produkt zawierający aż trzynaście różnorodnych witamin i kilkanaście mikroelementów oraz aminokwasów.

Oferowane tabletki chlorofilowe wzbogacone o witaminy i drożdże zmniejszają wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Witaminy dla psa pomagają utrzymać organizm zwierzęcia w zdrowiu i pozwalają psu na wysoką aktywność każdego dnia. Preparaty witaminowe najprościej podawać zwierzętom zmieszane z karmą. 

Witaminy dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl