61 2 785 785

Program lojalnościowy

Versele-Laga to marka, która od wielu lat utrzymuje się na rynku żywności dla zwierząt, tworząc pokarmy inspirowane naturą. Dzięki temu ich mokra karma dla kota to produkt najwyższej jakości, doskonale spełniający potrzeby żywieniowe tych zwierząt.

Bogactwo składników odżywczych, mięsa i niezbędnych naszym mruczącym przyjaciołom witamin – to cechy charakterystyczne produktów Versele Laga. Marka wykorzystuje takie komponenty, jak drób, wołowina czy dziczyzna, ale chętnie sięga także po lubiane przez koty ryby – łososia i pstrąga. Dzięki tak licznej gamie wariantów smakowych mokra karma dla kota Versele Laga zachwyci nawet najbardziej wymagającego czworonożnego smakosza. Producent nie zapomniał też o pupilach ze specyficznymi potrzebami – w swej ofercie posiada żywność dla najmłodszych milusińskich, produkty light oraz bogate w konkretne witaminy dedykowane mruczkom borykającym się z niedoborami.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu ulubieńcowi to, co dla niego najlepsze, dobrze trafiłeś - mokra karma dla kota Versele Laga to doskonałe rozwiązanie w żywieniu mruczków.

Versele Laga

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl