61 2 785 785

Program lojalnościowy

Versele-Laga to marka, która od 40 lat z pasją tworzy żywność dla zwierząt i doskonale zna ich wymagania. Wiek, wielkość, rasa, tryb życia – to czynniki, które różnicują potrzeby żywieniowe. Nie inaczej jest w przypadku naszych mruczących czworonożnych przyjaciół. Sucha karma dla kota Versele Laga to kilka serii produktów, które zapewnią Twojemu pupilowi dobrą dietę, dostarczającą mu niezbędnych dla niego składników, witamin i minerałów.

To prawdziwa uczta dla Twojego ulubieńca, doskonale dostosowana do jego potrzeb. W ofercie marki znajdują się zarówno pokarmy dla kociąt, jak i osobników dorosłych, u których często mogą występować problemy z nadwagą.  Sucha karma dla kota Versele Laga wykonana z najlepszej jakości mięsa jest nie tylko smakowita, ale także niezwykle wartościowa i bogata w dodatkowe składniki.  Pyszne, chrupiące krokieciki w kilku smakach, których składy bazują na mięsie i rybach to pokarm, któremu nie oprze się żaden mruczek!

Sucha karma dla kota Versele Laga zapewni Twojemu futrzastemu ulubieńcowi pełnię składników niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania i zdrowego życia. Daj swojemu pupilowi dobry powód do mruczenia!

Versele Laga

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl