61 2 785 785

Program lojalnościowy

Lata doświadczeń, długoletnia obecność na rynku i tysiące zadowolonych klientów to najlepsza wizytówka każdej firmy. Właśnie taką może pochwalić się firma Versele-Laga - producent karm dla zwierząt domowych z 40-letnią tradycją. Wysokie wymagania jakościowe oraz miłość do zwierząt i natury łącząca pracowników firmy dają wymierne efekty. Dzięki temu sucha karma dla psa Versele-Laga to gwarancja wysokiej klasy, bezpieczeństwa i naturalności.

W trosce o odpowiednie żywienie Twojego pupila belgijska spółka oferuje szeroką gamę żywności dla czworonogów. Zgodnie ze swoim mottem, w procesie produkcji marka bazuje przede wszystkim na składnikach, którymi zwierzęta odżywiają się w swym naturalnym środowisku. Szeroki wachlarz produktów sprawi, że każdy posiadacz psiaka znajdzie w ofercie firmy pokarm odpowiedni dla swojego pupila. Producent dba o to, by sucha karma dla psa Versele-Laga była dostosowana nawet do najbardziej wymagających psich klientów - zarówno pod względem ich wieku czy rasy, jak i kondycji fizycznej i zdrowia.  

Produkty marki powstają pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów -  lekarzy weterynarii i dietetyków. To stuprocentowa gwarancja bezpieczeństwa, doskonałego smaku i dobrej diety. Sucha karma dla psa Versele-Laga dostarczy Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych, dzięki czemu długo będzie się on cieszył doskonałym zdrowiem.

 

Versele Laga

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl