61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Podróżowanie dla każdego zwierzaka jest stresogenne. Aby podróż była bardziej przyjemna, stworzyliśmy w pełni komfortowe transportery i torby, pozwalające na wygodne przenoszenie i transportowanie psów. Bogaty wybór artykułów dla zwierząt sprawi, że wybierzecie produkt odpowiedni zarówno dla was, jak i w pełni wygodny dla waszego zwierzaka.

Oferowany przez nas transporter dla psa jest w pełni bezpieczny. Posiadamy bogaty wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu transporter będzie nie tylko funkcjonalny, ale i również bardzo stylowy. Transportery są wykonane z solidnego plastiku, posiadają metalowe drzwiczki. Proponujemy transportery również z podwójnym wejściem do przenoszeniu dwóch zwierzaków na raz.

W naszej ofercie znajdziesz również torby do transportowania oraz kosze rowerowe. Torba dla psa zapewnia komfortowe przenoszenie czworonoga, jednocześnie jest elegancka i estetyczna. Torby wykonywane są z miękkiego materiału, nadają się do transportowania małych i średnich psów. Proponujemy również koszyki na rower otwarte oraz z zadaszeniem. Kosz na rower usprawni wspólną podróż rowerem.

Transporter dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Transporter dla psa / kota Gulliver

Transporter dla psa / kota Gulliver

Transporter plastikowy

286,62 zł pokaż produkt
Trixie Kosz na rower dla psa

Trixie Kosz na rower dla psa

Kosz/ torba na rower

199,49 zł pokaż produkt
Stylowy transporter Curver

Stylowy transporter Curver

Transporter dla kota

141,90 zł pokaż produkt
Trixie, kosz na rower

Trixie, kosz na rower

Transporter dla psa

279,29 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl