61 2 785 785

Program lojalnościowy

Dbając o bezpieczeństwo gadów i płazów hodowanych w warunkach domowych, a także zapewniając komfort wszystkich domowników, stworzyliśmy bogatą ofertę terrariów. Proponowane przez nas terraria są w pełni bezpieczne oraz odpowiednio dostosowane do egzotycznych zwierząt. Duży wybór artykułów dla zwierząt pozwoli odpowiednio dobrać terrarium do rozmiarów i zapotrzebowania Twojego zwierzaka.

W naszym asortymencie dostępny jest również funkcjonalny zamek do terrarium - do drzwi przesuwnych. Zabezpieczy on egzotyczne zwierzę, na przykład przed dziećmi. Ponadto w zestawie znajdują się dwa kluczyki. Oferowany zamek jest solidny łatwy w montażu.

Terrarium powinno być nie tylko solidne i bezpieczne dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Dzięki temu hodowane przez Ciebie egzotyczne zwierzęta będą dobrze prezentowały się w mieszkaniu. U nas znajdziesz profesjonalne terraria najlepszych producentów. Wykonane zostały z wysokiej jakości szkła i metalu. Oprócz zwierząt możesz hodować w nich również rośliny. 

Terraria

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl