61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Sierść naszych pupili wymaga wyjątkowej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju produkty, pomagające w utrzymaniu pięknej i lśniącej sierści. Szczotka dla psa to klasyczny sposób na dbanie o sierść naszego pupila. Produkt pomaga w usunięciu martwych włosów oraz zapobiega powstawaniu nieestetycznych kołtunów na psich grzbietach.

 W naszej ofercie znajdziesz również furminator dla psów długowłosych oraz krótkowłosych. Urządzenie pomaga w niezwykle dokładny i przyjemny dla pupila sposób usunąć wypadającą sierść oraz podszerstek. Po uprzednim przyzwyczajeniu psa do urządzenia, zabieg jest nieinwazyjny oraz bezstresowy dla pupila, trwa nie więcej niż kilka minut.

Szczególnie w okresie linienia wypadająca sierść jest dla właścicieli czworonogów bardzo uciążliwa. Szczotka dla psa oraz furminator pozwalają pozbyć się przykrego problemu, a także umożliwiają zadbanie w odpowiedni sposób o sierść pupila. Regularne czesanie poprawia kondycje sierści psa oraz sprawia, że sierść jest mocna i lśniąca.

Szczotka dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kalendarz charytatywny - ścienny/biurkowy

Kalendarz charytatywny - ścienny/biurkowy

Charytatywnie

9,90 zł 29,90 zł view product
  • promocja
Sklep internetowy Shoper.pl