61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Regularne dbanie o sierść zwierzęcia zapewni jej zdrowy i piękny wygląd. Podstawowym produktem służącym do pielęgnacji kociego futerka jest szczotka dla kota. To tradycyjny przyrząd do czesania podszerstka i włosów okrywowych. W naszej ofercie znajdziesz kilka produktów przeznaczonych dla kotów o różnych rodzajach sierści.

Proponujemy szczotki tradycyjne, jak i bardziej profesjonalne narzędzia, jak furminator dla kota. Występuje on w dwóch rodzajach - dla zwierząt długowłosych i krótkowłosych. Furminator pozwala na dokładne wyczesywanie obumarłej sierści, a także poprawia ukrwienie skóry i przyjemnie masuje ciało zwierzęcia. Polecany jest zwłaszcza dla kotów o długiej sierści, która wymaga większej pielęgnacji niż krótka. Dwustronna szczotka marki Trixie nadaje się natomiast do sierści długiej, krótkiej, falowanej oraz kręconej. Dzięki drewnianej rączce jest wygodna w użyciu. Posiadamy także samoczyszczącą szczotkę dla zwierząt, która podczas czesania lekko masuje skórę.

Szczotkowanie kota powinno odbywać się regularnie. Pomoże nam w tym zarówno klasyczna szczotka dla kota, jak i bardziej profesjonalne urządzenia. Częsta pielęgnacja sierści ograniczy ilość pozostawianych w mieszkaniu włosów.

Szczotka dla kota

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl