61 2 785 785

Program lojalnościowy

Mając na względzie bezpieczeństwo oraz zdrowie psów, proponujemy w pełni profesjonalne środki przeciw pasożytom dla psa.  W naszym sklepie znajdziecie narzędzie do usuwania kleszczy, także w niewielkim rozmiarze, mieszczącym się do portfela.  Ponadto oferujemy szampon dla zwierząt przeciwko ektopasożytom i obrożę biobójczą dla psa w różnych rozmiarach i gatunkach.

Błyskawiczne usunięcie niepożądanych pasożytów może zapobiec poważniejszym komplikacjom, dlatego po każdym spacerze należy sprawdzić, czy w skórze zwierzęcia nie zagnieździł się kleszcz czy inny pasożyt. Oferowane przez nas narzędzie do usuwania kleszczy pozwoli Ci na samodzielne usunięcie pasożyta ze skóry Twojego pupila.

W okresie letnim należy stosować produkt taki, jak obroża przeciw pchłom i kleszczom. Biobójcza obroża dla psa i kota będzie chronić przed rozwojem pasożytów. Warto zaopatrzyć się w różne środki przeciw pasożytom dla psa, by zapewnić zwierzęciu jak najlepszą ochronę. Szeroki wybór pozwoli Ci dopasować produkt idealny dla Twojego czworonoga. 

Środki przeciw pasożytom dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Trixie, Szczypce Do Usuwania Kleszczy Luz 9Cm

Trixie, Szczypce Do Usuwania Kleszczy Luz 9Cm

Środki przeciw pasożytom dla psa

3,99 zł pokaż produkt
Drontal Plus Flavour dla psów powyżej 35 kg

Drontal Plus Flavour dla psów powyżej 35 kg

Tabletki na pasożyty wewnętrzne

68,49 zł pokaż produkt
Narzędzie do usuwania kleszczy

Narzędzie do usuwania kleszczy

Pęseta do usuwania kleszczy

9,29 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl