61 2 785 785

Program lojalnościowy

Dbając o zdrowie swojego psa, należy zwracać uwagę na jego zmieniające się potrzeby żywieniowe. Sucha karma dla psa marki Royal Canin odznacza się starannie dobraną recepturą opracowaną dla zwierząt różnych ras i w różnym wieku.

W ofercie karm tej firmy znajdują się produkty skierowane do psów różnych ras takich jak:  yorkshire terrier, labrador, owczarek niemiecki, chihuahua czy buldog. Poza tym oferujemy osobne karmy dla szczeniąt, młodych psów i dorosłych. Wszystko po to, by dieta kompleksowo dbała o prawidłowy rozwój zwierzęcia.  Jest to bardzo ważne zawłaszcza w pierwszym okresie życia, kiedy zwierzę intensywnie rośnie.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się także karmy dla psów wysterylizowanych i z nadwagą. Odpowiedni skład pokarmu pozwala utrzymać prawidłową wagę czworonoga właściwą dla jego wieku i rasy. Sucha karma dla psa Royal Canin występuje w postaci krokiecików o różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu psy o specyficznej budowie pyska nie mają problemów z pobieraniem pokarmu. 

Royal Canin

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl