61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

W odpowiednim porcjowaniu pokarmu i wody, zarówno dla małych kociaków, jak i dorosłych zwierząt, przyda się poidło dla kota. Ułatwi ono karmienie domowych zwierzaków i pozwoli dozować taką ilość karmy, jaką zwierzę potrzebuje.

W naszym sklepie znajdziesz poidła różnego typu. Dla kociąt i szczeniaków przygotowaliśmy strzykawki z wymiennymi smoczkami, za pomocą których można podawać mleko, lekarstwa, wodę czy witaminy. Właścicielom małych zwierzątek przyda się także butelka do karmienia, która proponujemy w zestawie razem ze smoczkami i szczotką do czyszczenia.

Dla starszych zwierząt polecamy dozowniki pokarmu i wody, które przydadzą się zwłaszcza wtedy, kiedy zwierzę zostaje samo w domu. Posiadamy klasyczne, plastikowe poidło dla kota z antypoślizgową podstawą albo zasilany na baterie dyspenser pokarmu z programatorem czasu karmienia. Automatyczny dozownik chłodnej świeżej wody z aktywnym filtrem węglowym dostarcza zwierzętom świeżej i czystej wody, a dodatkowo wzbogaca ją w tlen. Dzięki proponowanym przez nas produktom istnieje możliwość podania kotu zawsze świeżego pokarmu w odpowiednich ilościach.

Poidło dla kota

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena
ZOLUX Fontanna dla kota 2L

ZOLUX Fontanna dla kota 2L

Poidło dla kota

102,99 zł pokaż produkt
Zestaw do karmienia szczeniąt i kociąt

Zestaw do karmienia szczeniąt i kociąt

Inne akcesoria do karmienia

15,69 zł pokaż produkt
Trixie Zestaw do karmienia osesków

Trixie Zestaw do karmienia osesków

Inne akcesoria do karmienia

23,29 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl