61 2 785 785

Program lojalnościowy

W odpowiednim porcjowaniu pokarmu i wody, zarówno dla małych kociaków, jak i dorosłych zwierząt, przyda się poidło dla kota. Ułatwi ono karmienie domowych zwierzaków i pozwoli dozować taką ilość karmy, jaką zwierzę potrzebuje.

W naszym sklepie znajdziesz poidła różnego typu. Dla kociąt i szczeniaków przygotowaliśmy strzykawki z wymiennymi smoczkami, za pomocą których można podawać mleko, lekarstwa, wodę czy witaminy. Właścicielom małych zwierzątek przyda się także butelka do karmienia, która proponujemy w zestawie razem ze smoczkami i szczotką do czyszczenia.

Dla starszych zwierząt polecamy dozowniki pokarmu i wody, które przydadzą się zwłaszcza wtedy, kiedy zwierzę zostaje samo w domu. Posiadamy klasyczne, plastikowe poidło dla kota z antypoślizgową podstawą albo zasilany na baterie dyspenser pokarmu z programatorem czasu karmienia. Automatyczny dozownik chłodnej świeżej wody z aktywnym filtrem węglowym dostarcza zwierzętom świeżej i czystej wody, a dodatkowo wzbogaca ją w tlen. Dzięki proponowanym przez nas produktom istnieje możliwość podania kotu zawsze świeżego pokarmu w odpowiednich ilościach.

Poidło dla kota

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Trixie Zestaw do karmienia osesków

Trixie Zestaw do karmienia osesków

Inne akcesoria do karmienia

23,79 zł pokaż produkt
ZOLUX Fontanna dla kota 2L

ZOLUX Fontanna dla kota 2L

Poidło dla kota

127,79 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl