61 2 785 785

Program lojalnościowy

Dbając o prawidłową higienę suczki podczas cieczki, wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalne środki higieniczne, zapobiegające przesiąkaniu oraz zostawianiu przykrych plam w mieszkaniu. Majtki dla psa są szczególnie komfortowe dla czworonoga oraz skutecznie zapobiegają brudzeniu podłoża.

W naszej ofercie znajdziesz również jednorazowe wkładki do majtek na cieczkę. Dzięki temu łatwo poradzisz sobie z utrzymaniem zwierzęcia w czystości podczas krwawienia. Dla kompleksowej ochrony zwierzaka można wykorzystać także pieluchy dla psa, które będą niezastąpione w długiej podróży, zwłaszcza dla zwierzaków nietrzymających moczu. Przydadzą się też dla szczeniąt czy piesków po operacjach i przebytych chorobach.

Oferowane produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, tak by nie powodować uczuleń i otarć. Pasują do zwierząt różnych ras i wielkości. Majtki dla psa oferowane są w różnych rozmiarach, a dodatkowo posiadają możliwość regulacji, dlatego można optymalnie je dopasować do ciała zwierzęcia. 

Majtki dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl