61 2 785 785

Program lojalnościowy

Nauka czystości u szczeniąt przychodzi etapami. Dzięki artykułom takim, jak kuweta dla psa i akcesoria do kuwet, szczeniak może załatwić się w wyznaczonym wcześniej miejscu, nie zanieczyszczając przy tym domowej przestrzeni.

Aby nauka czystości przebiegła w komfortowy i bezstresowy sposób zarówno dla właściciela, jak i dla szczeniaka, wzbogaciliśmy naszą ofertę o wyjątkowe produkty. Kuweta dla psa oraz higieniczna mata do szczeniąt doskonale sprawdzają się podczas nauki czystości. Wyznaczenie jednego miejsca w domu, gdzie psiak może się załatwiać, będzie doskonałym wstępem do nauki załatwiania swoich potrzeb na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziecie również olejek do nauki higieny dla zwierząt, który pomoże zwierzakowi wyczuć wyznaczone miejsce do załatwiania się. Proponujemy również płyn do zmywania i dezynfekcji podłóg, dzięki któremu kuweta dla kota i akcesoria do kuwet będą czyste i bezpieczne dla małego pupila, jak i pozostałych domowników. Odpowiednia dezynfekcja pomoże utrzymać mieszkanie w czystości.

Kuweta dla psa i akcesoria do kuwet

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl