61 2 785 785

Program lojalnościowy

Podstawowym aspektem każdej hodowli jest zapewnienie zwierzakowi odpowiednio zbilansowanego pokarmu. Zapewni on prawidłowy rozwój pupila i utrzyma go w dobrej kondycji. Proponowana przez nasz sklep karma dla świnek morskich to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli, którzy chcą zadbać o swojego gryzonia.

W tej kategorii znajdziesz mieszanki pełnoporcjowe i uzupełniające oraz pokarm służący jako urozmaicenie codziennej diety. Oferowana karma dla świnek morskich składa się ze starannie dobranych składników odżywczych, które dbają o prawidłowe trawienie oraz funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Pokarm oparty na bazie naturalnych składników to znakomite źródło niezbędnych witamin i minerałów.

Mieszanki zostały zbilansowane w taki sposób, aby przypaść Twojemu pupilowi do gustu. Proponowana przez nas karma dla świnek morskich to połączenie najwyższej jakości i niskiej ceny. Rekomendowane są przez najlepszych hodowców oraz lekarzy weterynarii. Kupując pokarm w naszym sklepie masz pewność, że dajesz swojemu zwierzakowi wszystko co najlepsze.

Karma dla świnek morskich

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl