61 2 785 785

Program lojalnościowy

Ptaki żyjące na wolności wymagają szczególnej opieki. W okresie zimy dostęp do pokarmu jest ograniczony, dlatego warto zadbać o ich potrzeby dostarczając im odpowiednio zbilansowany posiłek. Karma dla ptaków zimujących charakteryzuje się wysoką zawartością substancji odżywczych, które pomagają przetrwać zwierzętom ten wymagający okres. Wybrane przez nas artykuły pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że są nie tylko bardzo smaczne, ale też bezpieczne.

Sklep internetowy Naszezoo.pl z miłości do małych i dużych zwierzaków, systematycznie rozszerza swoją ofertę, alby zapewnić im to co najlepsze. Powyższa kategoria powstała z myślą o potrzebach dziko żyjących ptaków. Oferowana karma dla ptaków zimujących jest bogata w ziarna zbóż, owoce oraz specjalistyczne granulaty, cechujące się wysoką jakością.

Najlepszym sposobem okazania troski zwierzętom, jest serwowanie im zbilansowanych posiłków, które są nie tylko smaczne, ale również zapewniają prawidłowy rozwój. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Karma dla ptaków zimujących

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Garden&Fun Karma zimowa dla sikorek 1,9kg

Garden&Fun Karma zimowa dla sikorek 1,9kg

Karma dla ptaków zimujących

32,39 zł pokaż produkt
Vitapol Kule tłuszczowe - różne warianty

Vitapol Kule tłuszczowe - różne warianty

Karma dla ptaków zimujących

4,61 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl