61 2 785 785

Program lojalnościowy

Psy niekiedy stają się agresywne, szczególnie podczas spaceru, kiedy dociera do nich wiele zewnętrznych, stresujących bodźców. Agresja wynika z indywidualnego charakteru psa oraz z przykrych doświadczeń z przeszłości (np. kiedy jesteśmy właścicielami pieska ze schroniska). Dla bezpieczeństwa zwierzęcia oraz innych spacerowiczów oferujemy kaganiec dla psa.

W naszym sklepie dostępne są kagańce różnych typów i rozmiarów.  Posiadamy kagańce plastikowe, nylonowe i poliestrowe. Każdy z nich przeznaczony jest do innego typu użytkowania. Kagańce poliestrowe to artykuły weterynaryjne, dlatego nie należy zakładać ich psom na co dzień. Sprawdzą się doskonale podczas wizyt u weterynarza czy podczas szczepień.

Do ochrony podczas codziennych spacerów doskonale nadaje się poliestrowy kaganiec dla psa marki Trixie. W naszym asortymencie występuje on w kilku rozmiarach, więc może być stosowany u psów różnych ras. Dzięki bogactwu rozmiarów i wzorów na pewno dopasujecie komfortowy dla swojego pupila kaganiec.

Kaganiec dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl