61 2 785 785

Program lojalnościowy

Każdy właściciel psa wie, jak bardzo jego czworonożny przyjaciel lubi brudzić się i tarzać podczas długich spacerów na świeżym powietrzu. Z myślą o naszych milusińskich wzbogaciliśmy ofertę o rumiankowe chusteczki pielęgnacyjne dla psa marki Sanidog, które ułatwiają zachowanie czystości u zwierząt. Dzięki nim szybko i łatwo oczyścisz sierść swojego pupila.

Oferowane chusteczki są bardzo delikatne i hipoalergiczne, dlatego nadają się do pielęgnacji nawet bardzo wrażliwych części ciała zwierzęcia. Mają neutralne pH. Zawierają wyciąg z rumianku oraz lanolinę, które łagodzą podrażnienia. Mogą więc być stosowane nawet u bardzo wrażliwych psów.

Proponowane chusteczki pielęgnacyjne szczególnie przydają się w sytuacjach, kiedy kąpiel zwierzęcia jest niemożliwa, np. podczas podróży. Chusteczki pielęgnacyjne dla psa doskonale sprawdzą się również do pielęgnacji suczek podczas cieczki czy zwierząt chorych i po zabiegach medycznych. Chusteczki są jednorazowe, dzięki czemu pozwalają na zachowanie jeszcze większej higieny. 

Chusteczki pielęgnacyjne dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl