61 2 785 785

Program lojalnościowy

Odpowiednie utrzymanie czystości naszego kota jest niezwykle istotne. W domu, a także podczas podróży produktem niezbędnym są chusteczki pielęgnacyjne dla kota. Pozwalają na szybkie usunięcie zabrudzeń oraz odświeżenie naszego pupila. Przydadzą się także do pielęgnacji zwierzą chorych i po zabiegach medycznych.

Dzięki neutralnemu pH chusteczki aloesowe dla kota firmy Sanicat mogą być używane do oczyszczania nawet najbardziej wrażliwych części ciała zwierzęcia. Wyprodukowane są  z delikatnego materiału nasączonego ekstraktem z aloesu i lanoliną. Aloes ma wysokie działanie nawilżające, a lanolina doskonale łagodzi podrażnioną skórę.  Artykuł doskonale odświeża i pozostawia delikatny, przyjemny zapach.

Dla zwiększenia Twojego komfortu chusteczki pielęgnacyjne dla kota produkowane są w formacie rękawiczek. Dzięki nim Twój kot pozostanie czysty nawet podczas podróży, a Ty nie będziesz musiał martwić się o jego higienę. Produkt jest na tyle delikatny, że może być stosowany także u zwierząt z alergią.

Chusteczki pielęgnacyjne dla kota

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl