61 2 785 785

Program lojalnościowy

W naszej ofercie znajdziecie wysokiej jakości budy oraz akcesoria do bud, stworzone z naturalnych materiałów. Buda dla psa powinna stanowić komfortowe i ciepłe schronienie przed deszczem, mrozem czy palącym słońcem. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje bud, które dopasujesz do potrzeb swojego pupila.

Oferujemy przestronne i wygodne budy w różnych kolorach oraz wzorach, stworzone z impregnowanego drewna sosnowego. Naturalne tworzywo sprawia, że  buda jest wytrzymała i będzie służyć pupilowi przez długie lata. Oferowane przez nas produkty są jednoizbowe, postawione na stabilnych nóżkach. Dach obity jest papą, co zapobiega jego przeciekanie podczas pory deszczowej.

Proponujemy również ocieplacz do budy, który chroni zwierzaka przed zimnem oraz wilgocią. Buda dla psa może być również wyposażona w drzwiczki, które są wiatroszczelne, a dodatkowo doprowadzają do pomieszczenia światło oraz nie ograniczają psu przebywającemu w budzie pola widzenia. Dobrze prezentująca się buda może doskonale wpasować się w estetykę przydomowego ogródka, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Buda dla psa

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl