61 2 785 785

Program lojalnościowy

Wyprodukowana z naturalnych surowców, doskonale zbilansowana sucha karma dla psa Bozita zawiera wszystkie składniki potrzebne do zdrowego odżywiania Twojego ulubieńca. Szwedzki producent dba o to, by jego pokarmy były jak najlepiej dopasowane. Aby indywidualnie dobrać profil żywieniowy, Bozita stosuje również ekskluzywne dodatki pochodzące z różnych regionów Szwecji, takie jak szczególnie smaczne i delikatne mięso renifera.

Zbilansowanie składników odżywczych sprawia, że sucha karma dla psa Bozita zapewnia Twojemu ukochanemu czworonogowi łatwe trawienie i dobre samopoczucia. Dzięki obfitej zawartości kwasów tłuszczowych doskonale wpływa ona także na skórę i sierść psiaków, sprawiając, że staje się ona lśniąca i nabiera zdrowego wyglądu.

Bogata w składniki odżywcze sucha karma dla psa Bozita dostępna jest w różnych wariantach, dopasowanych nie tylko do wieku, ale także kondycji Twojego pupila. Szeroka oferta producenta sprawia, że wśród jego produktów znajdują się zarówno pokarmy doskonałe dla szczeniąt, jak i dla starszych psów. Sucha karma dla psa Bozita to gwarancja najwyższej jakości, świeżych składników i zbilansowanej diety. Dzięki temu zbędne są jej sztuczne aromaty czy wzmacniacze smaku. Podając ją swojemu psu możesz być pewien, że żywisz go tym, co dla niego najlepsze.

 

Bozita

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl