61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Dobrze zbilansowana dieta to coś, co dba o naszych ulubieńców od środka. Dzięki odpowiedniemu pokarmowi Twój pupil będzie miał więcej siły w codziennym życiu oraz większą odporności na możliwe zagrożenia. Nasz sklep postanowił poszerzyć ofertę o kolejna uznaną na świecie markę, produkującą karmę dla psa. Do naszezoo.pl dołączyła firma Astor.

Czeska spółka produkuje pokarm wysokiej jakości, który zatroszczy się o Twojego pupila. Dzięki wielu wariantom dobierzesz produkt idealnie dla swojego podopiecznego. Przyrządzona ze starannie dobranych produktów, karma dla psa zasmakuje Twojemu podopiecznemu.  Proponowany artykuł nie tylko zadba o brzuszek szczekającego przyjaciela ale również o jego sierść i skórę.

Astor to wysoka ilość mięsa w stosunkowo niskiej cenie. Dzięki dużej ilość białka karma dla psa zapewni zdrowy rozwój i poprawi motorykę zwierzaka. Czeska marka stworzyła produkt na każdą kieszeń. Zbilansowany posiłek to coś, z czego ucieszy się Twój zwierzak. Zadbaj o swojego psa  Zapoznaj się z tą ofertą już dziś! 

Sklep internetowy Shoper.pl