61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

W pełni komfortowa podróż to przyjemność zarówno dla psa, jak i dla kierowcy. Akcesoria samochodowe, które znajdziecie w naszej ofercie sprawiają, że przejazd w samochodzie będzie wygodny i mniej stresujący dla twojego pupila.

Proponujemy produkty takie, jak mata na siedzenia dla psa, mata poliestrowa idealna dla psów, które podróżują w bagażniku, a także w pełni funkcjonalna torba do auta i na ramię, pozwalająca posiadać wszystkie niezbędne przedmioty podczas podróży przy sobie.

W naszej ofercie znajdziecie również produkty, stanowiące o bezpieczeństwie zarówno zwierzaka, jak i kierowcy. Klatka kennel dla psa to nie tylko wygodny sposób transportu zwierząt, ale również produkt szkoleniowy. Pies przyzwyczajony do przebywania w klatce jest spokojny i odprężony. Klatka to jego azyl oraz miejsce, gdzie może wypocząć, dlatego podczas podróży nasz pupil będzie się czuł bezpiecznie i komfortowo. Kierowca zaś będzie miał pewność, że pies nie jest zestresowany, w związku z czym nie wykona żadnych ruchów uniemożliwiających bezpieczną jazdę.

Akcesoria samochodowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Klatka dla psa

Klatka dla psa

Akcesoria samochodowe

197,90 zł pokaż produkt
Trixie Rampa składana PETWALK dla psa

Trixie Rampa składana PETWALK dla psa

Akcesoria samochodowe

233,90 zł pokaż produkt
  • nowość
Sklep internetowy Shoper.pl