61 2 785 785

Program lojalnościowy

W pełni komfortowa podróż to przyjemność zarówno dla psa, jak i dla kierowcy. Akcesoria samochodowe, które znajdziecie w naszej ofercie sprawiają, że przejazd w samochodzie będzie wygodny i mniej stresujący dla twojego pupila.

Proponujemy produkty takie, jak mata na siedzenia dla psa, mata poliestrowa idealna dla psów, które podróżują w bagażniku, a także w pełni funkcjonalna torba do auta i na ramię, pozwalająca posiadać wszystkie niezbędne przedmioty podczas podróży przy sobie.

W naszej ofercie znajdziecie również produkty, stanowiące o bezpieczeństwie zarówno zwierzaka, jak i kierowcy. Klatka kennel dla psa to nie tylko wygodny sposób transportu zwierząt, ale również produkt szkoleniowy. Pies przyzwyczajony do przebywania w klatce jest spokojny i odprężony. Klatka to jego azyl oraz miejsce, gdzie może wypocząć, dlatego podczas podróży nasz pupil będzie się czuł bezpiecznie i komfortowo. Kierowca zaś będzie miał pewność, że pies nie jest zestresowany, w związku z czym nie wykona żadnych ruchów uniemożliwiających bezpieczną jazdę.

Akcesoria samochodowe

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ZOLUX Szczotka do tapicerki

ZOLUX Szczotka do tapicerki

Akcesoria samochodowe

17,42 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl