61 2 785 785

Program lojalnościowy

Mając na uwadze potrzeby Twojego małego przyjaciela, sklep zoologiczny Naszezoo.pl wzbogacił swoją ofertę o różnego rodzaju akcesoria dla gryzoni. Oferujemy produkty dla myszy, szczurów, chomików, szynszyli, myszoskoczków czy królików.

Warto pamiętać, że na wyposażeniu klatki powinny znaleźć się gadżety takie jak wygodne legowisko czy poidełko. To one sprawiają, że nasze zwierzę czuje się bezpiecznie i może zbudować dla siebie wygodne gniazdo. Właśnie dlatego sklep zoologiczny NaszeZoo.pl nieustannie poszerza asortyment, wprowadzając nowe akcesoria dla gryzoni.

Jeśli chcesz w pełni zatroszczyć się o swojego pupila, możesz to zrobić, wybierając dla niego najlepsze produkty. Znajdziesz u nas legowiska dla gryzoni, poidełka dla gryzoni, miski dla gryzoni czy domki dla gryzoni. Dokonując zakupu oferowanych gadżetów w NaszeZoo.pl, masz pewność, że są całkowicie bezpieczne. Pochodzą od sprawdzonych przez nas producentów i co najważniejsze cechuje je solidne wykonanie oraz najwyższa jakość. Zapraszamy do zakupów!

Akcesoria dla gryzoni

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Vitapol Tunel drewniany S

Vitapol Tunel drewniany S

Tunele, legowiska i domki

10,09 zł pokaż produkt
Miska ceramiczna dla gryzoni

Miska ceramiczna dla gryzoni

Akcesoria dla gryzoni

6,00 zł pokaż produkt
Vitapol Tunel drewniany M

Vitapol Tunel drewniany M

Tunele, legowiska i domki

15,59 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl