61 2 785 785

Program lojalnościowy

Wśród wielu akcesoriów spacerowych dla zwierząt dużą popularnością cieszą się ostatnio takie, jak adresówka i zawieszka dla kota. Nie są to tylko eleganckie gadżety. Adresówka dla kota pozwala na zapisanie miejsca zamieszkania, lampki zaś uniemożliwiają zagubienie zwierzaka w ciemności.

Proponowane przez nas zawieszki do obroży występują w różnych wariantach. Oferujemy adresówki wykonane z plastiku, które posiadają miejsce na zapisanie adresu właściciela i jego numeru kontaktowego, a także imienia zwierzaka. Dzięki temu osoba, która znajdzie błąkającego się kota, będzie wiedziała, w jakie miejsce oddać zgubę.

Na spacerach przyda się również dzwonek – zawieszka na obrożę. Łatwo zlokalizujesz wówczas swojego pupila, ponieważ będzie on dawał o sobie znać odgłosem dzwoneczka. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zwierzęcia, w naszym asortymencie znajduje się też lampka do przypinania do obroży. Adresówka i zawieszka dla kota pozwoli Ci uchronić zwierzaka przed zaginięciem podczas spaceru, a także będzie stylową ozdobą.

Adresówka i zawieszka do obroży

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Dzwonek - zawieszka na obrożę

Dzwonek - zawieszka na obrożę

Adresówka i zawieszka do obroży

2,99 zł pokaż produkt
Adresówka skórzana - serce, różne kolory

Adresówka skórzana - serce, różne kolory

Adresówka i zawieszka dla psa

11,00 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl