61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kupując - pomagasz

100% zysku z zakupów trafia do potrzebujących zwierzaków

Zysk z każdego zamówienia przeznaczamy na pomoc potrzebującym zwierzętom - podopiecznym Fundacji NaszeZoo.pl i schronisk w całej Polsce. Od Ciebie nie wymaga to żadnego dodatkowego zaangażowania - po prostu robisz zakupy, a bezdomne czworonogi otrzymują Twoje wsparcie!

Wspólne wspieramy akcję dlaSchroniska.pl - zmień życie zwierzaka

Na terenie całej Polski
wspieramy:

60
schronisk

Potrzebującym zwierzakom przekazaliśmy dary o wartości:

2 000 000
złotych

Dzięki nam
nowe domy znalazło:

2 000
zwierzaków

 

Działamy dla dobra zwierzaków

Edukujemy

Edukacja w zakresie prawidłowej opieki nad zwierzętami jest dla nas niezwykle istotna, dlatego w szkołach i na eventach prowadzimy warsztaty, ucząc m.in. jak czworonogom udzielać pierwszej pomocy.

Nagłaśniamy

Działamy w przypadkach znęcania się nad zwierzętami. Robimy wszystko, by sprawdzić czy czworonóg nie potrzebuje wsparcia, a w sytuacji zagrożenia, interwencja kończy się odebraniem psa lub kota.

Budujemy

Dbamy o koty wolnożyjące, które są dokarmiane przez swoich opiekunów. Stawiamy na wybranych osiedlach drewniane chatki, które sprawiają, że czworonogom łatwiej jest przeżyć zimę.

Organizujemy

Pomagamy zwierzętom przebywającym w polskich schroniskach, wysyłając im potrzebne artykuły: tony wysokiej jakości karm, tysiące smyczy, legowisk, setki nowych zabawek, obroży i witamin.

 

Dla naszego zespołu sklep NaszeZoo.pl nie jest zwykłą działalnością – to szansa na stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego. Właśnie dlatego zysk ze sprzedaży kierujemy w stronę najbardziej potrzebujących zwierząt – tych bezdomnych, które same nie potrafią prosić o pomoc.

Przejdź do sklepu naszzoo.pl

Zajrzyj także do charytatywnych produktów:

Wirtualna cegiełka

5 zł

100% zysku z cegiełki przeznaczamy na organizację dlaSchroniska.pl

Książeczka zdrowia zwirzaka

9,90 zł

50% zysku z książeczki przekazujemy na działania Fundacji NaszeZoo.pl

Naklejka na auto

14,90 zł

100% zysku z naklejek wspiera potrzebujące psy i koty

 
Sklep internetowy Shoper.pl