61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kupując - pomagasz

O tym, że powołujemy Ogólnopolską Fundację NaszeZoo.pl, poinformowaliśmy na początku roku 2016. Teraz idziemy o krok dalej. Zdecydowaliśmy, że każdy zakup w naszym sklepie oznaczać będzie COŚ DOBREGO. Co konkretnie? Miskę pełną jedzenia, ciepłe posłanie lub nową, piszczącą zabawkę dla zwierzaka ze schroniska. To dużo więcej, niż myślisz, bo dla bezdomnego psa lub kota bezpieczeństwo, dach nad głową i brak uczucia głodu często są i pozostają tylko marzeniami. Razem z Tobą możemy jednak sprawić, że ich spełnienie stanie się realne, bo

 

CAŁKOWITY ZYSK ZE SPRZEDAŻY
PRZEKAZUJEMY NA DZIAŁANIA CHARYTATYWNE
FUNDACJI NASZEZOO.PL

 

Jak to możliwe?

 

Dla naszego Zespołu sklep NaszeZoo.pl nie jest zwykłą działalnością – to szansa na stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego. Właśnie dlatego zysk ze sprzedaży kierujemy w stronę najbardziej potrzebujących zwierząt – tych bezdomnych, które same nie potrafią prosić o pomoc.

 

Co to oznacza?

 

Kupując karmę lub zabawkę dla swojego zwierzaka w naszym sklepie, automatycznie wspierasz działania Fundacji NaszeZoo.pl. Podkreślimy od razu, że od Ciebie nie wymaga to żadnego dodatkowego zaangażowania  po prostu kupujesz to, czego potrzebujesz, a wszystkimi formalnościami zajmujemy się my. Szczegóły współpracy Sklepu z Fundacją dostępne są tutaj.

 

Dlaczego właśnie ta Fundacja?

 

Ponieważ razem udało nam się już zdziałać bardzo dużo i chcemy zrobić jeszcze więcej! W ramach akcji dlaSchroniska.pl, której nasz sklep jest partnerem, Fundacja NaszeZoo.pl dla ponad 60 polskich schronisk i fundacji zebrała i przekazała dary o łącznej wartości ponad miliona złotych, a nowe domy znalazło prawie dwa tysiące zwierząt. To nie wszystko – liczby te każdego miesiąca się zwiększają, a Fundacja postawiła sobie także inne cele – przeprowadza interwencje, sterylizuje, leczy i znajduje zwierzętom nowe domy. Prowadzi również działania promujące świadome adopcje. Jej przedstawiciele nie wstydzą się głośno mówić o tym, co niewygodne bądź przemilczane, zdecydowanie sprzeciwiają się krzywdzeniu zwierząt i niehumanitarnemu ich traktowaniu. Po prostu aktywnie i skutecznie POMAGAJĄ, bo to liczy się dla nich najbardziej. Wszystko to możliwe jest przede wszystkim dzięki pomocy ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny – Ty też możesz razem z nami wspierać bezdomne czworonogi. Wystarczy, że będziesz robić zakupy w sklepie NaszeZoo.pl.

 

W najbliższym czasie dużą część naszych wspólnych działań poświęcimy pomocy kotom wolno żyjącym, dla których budujemy ciepłe schronienia na zimę – Kocie Chaty. Do końca roku w całym kraju postawimy ich ponad 50. Planujemy także wydanie charytatywnego kalendarza oraz otwarcie pierwszej w Poznaniu Kociej Kawiarni. Od 1 września będziemy także obecni w szkołach i przedszkolach, ucząc odpowiedniej opieki nad zwierzętami domowymi.

 

Już teraz

BARDZO CI DZIĘKUJEMY

za wszystkie zakupy w naszym sklepie.

Staną się one automatycznie CEGIEŁKĄ

niezbędną dla funkcjonowania i rozwoju Fundacji NaszeZoo.pl.

 

Sklep internetowy Shoper.pl