61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Imiona dla psów - spis alfabetyczny

Wybierz wyjątkowe imię dla swojego pupila!

                Decyzja zapadła! Już nie długo w Twoim domu pojawi się nowy członek rodziny – mały, puszysty psiak. Oczekiwanie na przybycie czworonoga jest pełne przygotowań oraz emocji. Trzeba zakupić dla pieska całą wyprawkę, a także…wybrać imię!

Każdy ze świeżo upieczonych właścicieli psów chce, by imię jego zwierzaka było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zdarza się tak, że długo przed przybyciem czworonoga do naszego domu, wiemy, jakie imiona dla psa wybierzemy. Niektórzy jednak nie mają pomysłu na to, jak nazwać swojego pupila.

Dla wszystkich niezdecydowanych właścicieli czworonogów z inspiracją wychodzi sklep zoologiczny NaszeZoo.pl. U nas znajdziesz zarówno imiona dla psa, jak i suczki. Alfabetyczny układ sprawi, że wyszukiwanie imienia będzie niezwykle proste i szybkie. Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych rad, które podpowiedzą, jak wybrać imię dla twojego pupila.

Niespotykane umaszczenie czy też zwracające uwagę zachowania mogą być dobrym punktem wyjścia do wyboru odpowiedniego imienia. Jeśli wiesz, jak będzie wyglądał psiak, który odtąd będzie ci towarzyszył na co dzień, postaraj się znaleźć pewną charakterystyczną cechę – Nygus, Łatka czy Nutella mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Jeśli wygląd psiaka ma być niespodzianką lub dopiero jedziesz na spotkanie z hodowcą, możesz swój pomysł na wyjątkowe imię oprzeć o pochodzenie pieska lub jego rasę. Oczywiście imiona dla psa mogą być zupełnie niezwiązane z tym, jak wygląda czy skąd pochodzi pupil. Decydując się na konkretne imię pamiętaj jednak o tym, by było niedługie, najlepiej dwusylabowe. Pies szybciej zapamiętuje krótkie zawołania i szybciej będzie reagować na nowe imię.

W wybór imienia zaangażuj całą swoją rodzinę! Poszukiwania mogą stanowić świetną zabawę! Wszystkim tym, którzy dziś wybierają imię dla swojego pupila – POWODZENIA!

Imiona psów na literę A Imiona psów na literę B Imiona psów na literę C Imiona psów na literę D
Imiona psów na literę E Imiona psów na literę F Imiona psów na literę G Imiona psów na literę H
Imiona psów na literę I Imiona psów na literę J Imiona psów na literę K Imiona psów na literę L
Imiona psów na literę M Imiona psów na literę N Imiona psów na literę O Imiona psów na literę P
Imiona psów na literę R Imiona psów na literę S Imiona psów na literę T Imiona psów na literę U
Imiona psów na literę V Imiona psów na literę W Imiona psów na literę X Imiona psów na literę Y
Imiona psów na literę Z      
Sklep internetowy Shoper.pl